ריח הנעורים, להישאר צעיר לנצח...

אם העולם שייך לצעירים, הרי שעולם הניחוחות לצעירים שייך לסלבריטאים. הנוער של ימינו אוהב הכול בגדול. הוא צמח לתוך מציאות של כפר גלובאלי בו כל נער ונערה יכולים להיות אימפריית תקשורת. הנוער העכשווי אוהב כוכבים, מותגים וריחות חדשים, אז החלטנו לתת לו בדיוק מה שהוא אוהב, או כמו שאמרו חכמים מאתנו: "חנך לנוער לפי דרכו".

אלילי התקשורת העדכניים ביותר אינם מוותרים על ניחוח שנושא את שמם, מדוע? הם ויועצי התקשורת שלהם הבינו מזמן כי הדרך הישירה ביותר לליבם של המעריצים עוברת דרך חוש הריח שלהם.

הערצת שחקנים ואלילי זמר אינה תופעה חדשה, אך דומה כי בעשורים האחרונים היא השתכללה ובגדול. כל ניחוח חדש של כוכב בינלאומי זוכה למסע פרסום ולחשיפה נרחבת און ליין. מעריצותיו המושבעות של ג'סטין ביבר לא חיכו שהבושם שלו יצא למדפים, הן כבר נרשמו לרכישה המוקדמת ברשת...

הריחות של הכוכבים והכוכבות מנסים להביא פיסה מהם אלינו הביתה. הילדה המתבגרת שלנו לא תוכל אולי לנסוע להופעה של ליידי גאגא בקרוב, אך תוכל להתנחם בניחוח הבושם שלה שתוכנן כדי להלום בדיוק את אישיותה הססגונית.

קבלו כמה מהבשמים המובילים לנוער שהושקו לאחרונה בעולם ומגיעים אלינו בהופעת בכורה כובשת, כל בושם והמאפיינים שלו, כל סלב והשיגעונות שלו:

נתחיל כמובן במעוררת השערוריות הגדולה מכולן- ליידי גאגא. אמנית הבמה רבת הפנים והמסיכות השיקה השנה בושם ראשון בניחוח מעניין ומעורר ממש כמוה. קמפיין יחסי הציבור סביב הבושם כלל כרגיל שמועות רבות ומופרכות שנועדו לקדם את העניין הציבורי סביבו: האם נלקחה דגימת דם מהליידי וסביבה נוצר הבושם? אין לדעת, אך זה סיפור נחמד לעיתונות... הניחוח מוגדר בתמהיל אפל של דמעות אישה יפה עם קטורת מסתורית, סחלבים ומשמש כתוש. יאמי! הגימיק המרכזי של הבושם טמון בעיצוב האקסנטרי ובצבעו השחור של נוזל הבושם ההופך לשקוף במגע עם העור.

 כוכבת פרובוקטיבית נוספת שהשיקה בושם מוצלח היא ה" ריהאנה", בכינוייה "רי רי". היא השיקה בושם מגוון וטבעי ממש כמוה בניחוח של אי בלב הים. כזה שמשדר נעורים ותום לצד חושניות וסקסיות מרהיבה. הניחוח נרקח על ידי אמני בישום צרפתיים שיצרו את הניחוחות של המוצלחים של ג'ניפר לופז, כוכבת נוספת שמשתלטת על מדף הבשמים.

לכוכבת הפופ ומעצמת העל החושנית, ביונסה, יש כבר כמה בשמים על שמה. הבושם החדש שלה נועז וחייתי ממש כמוה. התווים החושניים שלו כוללים נגיעות של יערת דבש, אמבר, מוסק ווניל מלטף. אין ספק שהוא משקף היטב את אישיותה ואת סיפור חייה של הכוכבת המסעירה.

ואחרון חביב, הגבר שבחבורה- ג'סטין ביבר, פונה בבשמים שלו, אך לא לקהל המעריצות השבוי שהולך אחריו בהערצה עיוורת כבר שנים... הכוכב השיק בושם שני בניחוח צעיר ורענן פירותי ומקפיד להמשיך ולתרום מהכנסות מכירות הבשמים שלו לנזקקים.


אז דווקא עכשיו כשמתחילים להריח שנה חדשה והחופש הגדול כמעט תם, זה הזמן לפנק את הצעירים שבחבורה בניחוח חדש ומפתיע....


 

רחוב החרושת 25, רעננה, אזור התעשייה, בית שטרן - בכניסה לבניין. שעות פתיחה: החנות סגורה לרגל שיפוצים.