בתורת הצבעים הקלאסית אותה ניסח הפילוסוף הגרמני, גתה ופיתח הצייר ואסילי קנדינסקי לכול צבע יש משמעות. צבעי הדגל שלנו הם צבעם בעלי משמעות עמוקה, אינסופית ואפילו.. מרגיעה.

כחול, מה הוא אומר? הצבע הכחול מתחבר מיד לטבע: ים, אוקיינוס ושמיים. האינסופיות של מרחבי המים והשמיים מרמזת לנו לכיוון של בשמים רעננים. ואכן, בשמים בעלי גוון כחול יתאימו לנשים ולגברים התרים אחר ניקיון ורעננות של מים. לבשמים הכחולים איכות מרגיעה המעניקה שלווה והם מתחברים לתווי נפטון, ניחוחות של בריזה, מלח, אוויר צח וכמובן צלילות גדולה ועומק מחשבה.

למי מתאימים הבשמים הכחולים? לכול מי שהוא סולידי, מיושב בדעתו, מחפש ניחוח שלא מאיים על הסביבה, אלא משתלב אתה בהרמוניה מופלאה. לבחור בושם כחול במתנה או לעצמך זה ללכת על בטוח.

לבן, מה הוא מספר?  הצבע הלבן הוא גון הנצח. צבע הטוהר המושלם המסמל רוחניות גבוהה, רוגע ושלווה.  בדתות ובאמונות שונות לבן יכול לייצג כלולות ולהיות צבע של חתונות, בעוד בתרבויות הינדיות למשל, הלבן הנצחי הוא צבע המוות. כך או כך, הלבן הוא צבע אינסופי ומסמל ניקיון מוחלט.

 למי מתאימים הבשמים הלבנים? בשמים לבנים הם מודרניים, עכשוויים, מעוצבים ולרוב ניחנים בניחוחות קלילים, אווריריים ומחמיאים כמו ניחוח של "אחרי מקלחת" או של "כביסה נקיה". מדובר בבשמים שקל ונעים ללבוש גם בקיץ הלוהט והם לא מכבידים על האף.

ומה עם השילוב של כחול- לבן? כבר ספרנו לכם שהטרנד הלוהט עכשיו הוא קוקטייל של בשמים. שילוב של בשמי כחול- לבן שהם רעננים ונקיים יכול להיות מושלם ליום העצמאות... זאת הדרך היחידה שלכם לצאת "נקיים" מענני ריחות המנגל וה"על האש " המסורתיים.

חג עצמאות שמח!

רחוב החרושת 25, רעננה, אזור התעשייה, בית שטרן - בכניסה לבניין. שעות פתיחה: החנות סגורה לרגל שיפוצים.