שאלות נפוצות


שאלה: כיצד נרשמים לאתר? 
תשובה: הצטרפות לאתר מתבצעת כחלק מתהליך הרכישה דרך "הרשמה לחבר חדש", שם עליכם למלא מספר פרטים אשר יקלו את הזיהוי שלכם בעתיד. ההרשמה לאתר הינה חינם ואינה בגדר התחייבות.

יש כמובן אפשרות להירשם לניוזלטר שלנו בתחתית העמוד מצד ימין. שם אנו מעדכנים על כל המבצעים וההטבות.

מה זה טסטר?
אנחנו מציעים לכם את מיטב הבשמים הקלאסיים, החדשים והאופנתיים ביותר, כטסטרים. בשמים אלו מכילים את הבושם המקורי אך אריזתם שונה, כלומר: קופסא שונה, לעיתים אינה ממותגת, ללא פקק או באריזת ניילון– שווה לנסות!

שאלה: מה זמן האספקה?

תשובה: חברת CallPerfume מתחייבת לזמן אספקה השווה לעד 7 ימי עסקים, מיום אישור עסקת האשראי

 

שאלה: האם משלוח בדואר שליחים מזרז את זמן האספקה?
תשובה: כאשר בחרתם באופציה של דואר רשום, בעת ביצוע ההזמנה, לוחות הזמנים של הגעת החבילה תלויים בלוחות הזמנים של רשות הדואר, בהם קיימת התחייבות של עד 7 ימי עסקים. אולם, כאשר נבחרה האופציה של משלוח באמצעות דואר שליחים של דואר ישראל - החבילה תגיע בהתחייבות של עד 3 ימי עסקים

 

שאלה: מה ההבדל בין דואר רשום לדואר שליחים?
תשובה: במידה ובחרתם באופציה של דואר רשום, יגיע פתק לביתכם בו יודיעו לכם כי החבילה הגיעה לסניף הדואר הקרוב ביותר אליכם ועליכם לאסוף אותה. במידה ובחרתם בשליחות עד הבית, השליח ידאג להביא לכם את החבילה עד פתח ביתכם

 

שאלה: האם ניתן לעקוב אחרי סטטוס ההזמנה?
תשובה: לאחר שביצעתם את ההזמנה יש באפשרותכם להכנס לאזור האישי, שם תוכלו לעקוב אחרי מצב ההזמנה שלכם.

 

שאלה: האם המוצרים שמוצגים באתר הם מקוריים?

תשובה: מקוריות הינה ערך עליון בחברת CallPerfume , ועל כן מייבאת החברה אך ורק בשמים מקוריים, וזאת בהתחייבות.

 

שאלה: האם ניתן לבצע איסוף עצמי?
תשובה: במידה וברצונכם לאסוף את החבילה בכוחות עצמכם כל שעליכם לעשות הוא לבחור באופציה של "איסוף עצמי" בעת ביצוע ההזמנה. את החבילה, באופציה של "איסוף עצמי", ניתן לאסוף אך ורק בחנות בכתובת- רח, החרושת 25 א.ת. רעננה.