כיצד נרשמים לאתר? 
הצטרפות לאתר מתבצעת כחלק מתהליך הרכישה דרך "הרשמה לחבר חדש", שם עליכם למלא מספר פרטים אשר יקלו את הזיהוי שלכם בעתיד. ההרשמה לאתר הינה חינם ואינה בגדר התחייבות.

יש כמובן אפשרות להירשם לניוזלטר שלנו בתחתית העמוד מצד ימין. שם אנו מעדכנים על כל המבצעים וההטבות.

מה זה טסטר?
אנחנו מציעים לכם את מיטב הבשמים הקלאסיים, החדשים והאופנתיים ביותר, כטסטרים. בשמים אלו מכילים את הבושם המקורי אך אריזתם שונה, כלומר: קופסא שונה, לעיתים אינה ממותגת, ללא פקק או באריזת ניילון– שווה לנסות!

?מה זמן האספקה 

חברת CallPerfume מתחייבת לזמן אספקה השווה לעד 7 ימי עסקים, מיום אישור עסקת האשראי

 

האם משלוח בדואר שליחים מזרז את זמן האספקה?
כאשר בחרתם באופציה של דואר רשום, בעת ביצוע ההזמנה, לוחות הזמנים של הגעת החבילה תלויים בלוחות הזמנים של רשות הדואר, בהם קיימת התחייבות של עד 7 ימי עסקים. אולם, כאשר נבחרה האופציה של משלוח באמצעות דואר שליחים של דואר ישראל - החבילה תגיע בהתחייבות של עד 3 ימי עסקים

 

מה ההבדל בין דואר רשום לדואר שליחים?
במידה ובחרתם באופציה של דואר רשום, יגיע פתק לביתכם בו יודיעו לכם כי החבילה הגיעה לסניף הדואר הקרוב ביותר אליכם ועליכם לאסוף אותה. במידה ובחרתם בשליחות עד הבית, השליח ידאג להביא לכם את החבילה עד פתח ביתכם

 

האם ניתן לעקוב אחרי סטטוס ההזמנה?
לאחר שביצעתם את ההזמנה יש באפשרותכם להכנס לאזור האישי, שם תוכלו לעקוב אחרי מצב ההזמנה שלכם.

 

האם המוצרים שמוצגים באתר הם מקוריים?

מקוריות הינה ערך עליון בחברת CallPerfume , ועל כן מייבאת החברה אך ורק בשמים מקוריים, וזאת בהתחייבות.

 

האם ניתן לבצע איסוף עצמי?
במידה וברצונכם לאסוף את החבילה בכוחות עצמכם כל שעליכם לעשות הוא לבחור באופציה של "איסוף עצמי" בעת ביצוע ההזמנה. את החבילה, באופציה של "איסוף עצמי", ניתן לאסוף אך ורק בחנות בכתובת- רח, החרושת 25 א.ת. רעננה.