אודות כל פרפיום

Call Perfume מציעה ללקוחותיה מגוון בשמים יוקרתי המתעדכן בהתמדה, מחירים נוחים וחוויית שירות יוצא דופן המאופיין בתשומת לב אישית ובהקשבה לצרכי הלקוח עד לפרט הקטן ביותר.

החברה החלה את פעילותה בישראל בשנת 1996 מתוך מטרה לאפשר לצרכנים לרכוש בשמים יוקרתיים מהמותגים המובילים בעולם במחירים נוחים. החברה החלה משני עובדים שטיפלו בכל תחומי החברה ובמרוצת השנים גדלה החברה וכיום מעסיקה מספר רב של עובדים במחלקות השונות.
הטיפול המסור והאישי בכל פניה נשאר כשהיה ואף גדל והתפתח עם הלקוחות והיצע השירותים המגוון שמעניקה החברה.

חוויית הלקוח

חוויית ההתקשרות עם Call Perfume  מאופיינת במהימנות, אסתטיקה ויחס אישי לכל לקוח. היקף הפעילות העסקית של החברה מאפשר התקשרויות ושיתופי פעולה עם מועדוני לקוחות של מותגי אפנה מובילים ועסקים משלימים המעוניינים בהעשרת השרות עבור לקוחותיהם.

נוחיות קניה, מהימנות ויעילות

מחלקת הסחר האלקטרוני של Call Perfume מקבלת הזמנות מקוונות 24 שעות ביממה באמצעות אתר החברה. כל העסקאות המקוונות נערכות באמצעות ממשקים מאובטחים.

מרכז קבלת ההזמנות הטלפוניות ממוקם במשרדי החברה ומעניק טיפול אישי לכל לקוח/ה. פניות אחרות זוכות להתייחסות מהירה ומועברות לבעל התפקיד המתאים בחברה. לקוח המבצע הזמנה באמצעות אתר החברה יכול לעקוב on-line אחר התקדמות הטיפול בעניינו.

בCall Perfume יודעים להעריך את האסתטיקה והאלגנטיות שהם חלק מרכישת מותגי בושם יוקרתיים ומקפידים להשלים את החוויה עד סופה. ההזמנות נארזות בקופסה מעוצבת וממותגת, קיימת ואפשרות לצרף כרטיס ברכה ואריזת מתנה מהודרת.

המחסן הלוגיסטי ממוקם במבנה המשרדים ומנפיק מדי יום את ההזמנות שהתקבלו ביום הקודם. מוצרי הבישום נארזים בתשומת לב ונמסרים לבתי הלקוחות בכמה אפשרויות שילוח:

1. תוך 48 שעות- שירות PickUp: משלוח לנקודת איסוף ליד בית.

2. מהיום להיום- שילוח באמצעות חברת זיג זג, שליחות דחופה תוך כמה שעות לאזור המרכז והשרון בלבד.

3. איסוף עצמי מהחנות בכתובת: רעננה, רחוב החרושת 25 .

אנשים שעושים מותג

Call Perfume  הוקמה על-ידי רון שרוני - מקצוען בתחום הבישום. שרוני מחזיק בתואר שני במנהל עסקים בינלאומיים מטעם האוניברסיטה האמריקאית בפריס וכיהן כמנהל יצוא עבור יצרני בושם באירופה ואסיה. ההיכרות המעמיקה עם שווקים שונים וההתנסות הממושכת של שרוני בעולם הבישום מעמידים לרשות לקוחות החברה ידע מקצועי רחב ועדכני, ותק, ניסיון והבנה לגבי מרכיבי חוויית הרכישה.

הסגנון האישי, הקשב האמיתי לצרכי הלקוח וההקפדה הדקדקנית על כל פרט מאפיינים את החברה מיום היווסדה ועד היום. ב Call Perfume יודעים כי נאמנות לקוחות היא מה שבונה עסקים לטווח ארוך ותעיד על כך יציבותה הפיננסית המבוססת של החברה.