רשת החנויותחנות בשמים מסוג אחר

כל פרפיום CALLPERFUME - מציגה חנויות קונספט מבושמות ומעוצבות לחובבי הבשמים המחפשים חווית קניה מושלמת וייחודית. שילוב נדיר של יוקרה ומחיר.

שרות ומקצועיות בבשמים

ברשת חנויות הבשמים של CALLPERFUME , הדגש הוא על שירות ומקצועיות ללא דופי; צוות יועצות הבישום מעודכן בכל החידושים והמותגים בתחום. בחנות בשמים מרשתCALLPERFUME  תמצאו יועצות מומחיות ונייטרליות המעוניינות להתאים לכם את הבושם המתאים ביותר עבורכם.

מגוון של מותגים בינלאומיים

בכל חנות בשמים מרשת CALLPERFUME , תמצאו מגוון עצום של מותגי בשמים בינלאומיים יוקרתיים לגברים ונשים במחירים הכדאיים ביותר, כל השנה. הרשת דוגלת במדיניות של "ראשונה להשיק ואחרונה להפסיק", במסגרתה תוכלו למצוא את ההשקות החמות ביותר. חנויות הבשמים של הרשת מחזיקות אלפי סוגי בשמים כדי שאתם תמצאו בדיוק את מה שאתם מחפשים.

חוויה ריחנית ומעוצבת

עיצוב חנות בשמים כמוהו כאמנות. יש צורך בתפאורת רקע יוקרתית שתבליט את שפע המותגים והבשמים המהודרים ותסייע ללקוח להתמצא ביתר קלות בחנות. ברשת CALLPERFUM , נבחר עיצוב נקי ומודרני עם נגיעות צבע על מנת ליצור תחושה של חו"ל.

רשת חנויות בהתרחבות

רשת החנויות CALLPERFUME  נמצאת במגמת התרחבות והקמת סניפים חדשים. הסניף הוותיק ברעננה משרת נאמנה את תושבי השרון, הסניף הבא יפתח במתחם "שרונה" - תל אביב בקרוב.

חנות בשמים  – CALLPERFUME  - SMELL YOUR BEST FOR LESS

חנויות הבשמים ברשת שואפות להעניק ללקוחותיה את השרות המקצועי ביותר במחיר המשתלם ביותר. אנחנו מסוגלים לתת לכם את המחיר הכדאי ביותר לבשמים היוקרתיים ביותר, כיוון שאנחנו מייבאים בעצמנו ומשווקים בעצמנו, ללא צורך במתווכים ובמסעות פרסום בזבזניים. בחנות הבשמים מוצגים מיטב המותגים הנחשבים בעולם והם אותנטיים לחלוטין.

שעות הפתיחה הגמישות הופכות את חווית הרכישה בחנות בשמים לנוחה ומהנה במיוחד.

לידיעת גולשי האתר, בחלק מהבשמים המחיר בחנויות שונה מהמחיר באתר

     Call Perfume רעננה

       כתובת: רחוב החרושת 25, רעננה, אזור התעשייה, בית שטרן- בכניסה לבנין
       שעות פתיחה: א-ה בין השעות 09:00-18:00
       טלפון: 09-7444778

     

רחוב החרושת 25, רעננה, אזור התעשייה, בית שטרן - בכניסה לבניין. שעות פתיחה: א-ה בין השעות 09:00:00-18:00